Самопідготовка дистанційно
- підручник «Я досліджую світ» (Н.М. Бібік, Г.П. Бондарчук. Частина 1)
- робочий зошит «Я досліджую світ» (Частина 1)
- підручник "Літературне читання" (О. Я. Савченко. Частина 2)
- кольорові олівці.
Цьогоріч Всесвітній день читання вголос припадає на середу 5-го лютого.
Мета Всесвітнього дня читання вголос полягає у тому, щоб надати можливість людям в усьому світі відчути, яке це насправді задоволення — просто читати вголос для інших; щоб нагадати усім про те, що освіта є одним з основних прав людини і це право має кожна людина у світі. Також мета цього свята — зацікавити дітей та підлітків у читанні книжок уголос разом з друзями та спонукати їх до обговорення змісту. В цілому, свято має надихати дітей і дорослих просто більше читати і спілкуватися між собою. До того ж, таке заняття не тільки сприятиме тому, що дитина читатиме більше книг, а також поповненню її словникового запасу.
В останні роки під час святкування Всесвітнього дня читання вголос проводиться
міжнародна акція, котра складається з 4-х простих кроків:
1. Вибір книжки.
2. Вибір зацікавленої аудиторії.
3. Читання книжки вголос.
4. Фотографування під час заходу та розміщення фото у соціальних мережах із мітками #WorldReadAloudDay #Всесвітній_день_читання_вголос #Читаємовголос і т. д.
2019 року Всесвітній день читання вголос святкували мільйони людей у понад 170 країнах світу, а хештег #WorldReadAloudDay (укр. Всесвітній день читання вголос) став одним із найпопулярніших у Twitter. В Україні тепер також відзначають це свято та проводять вищезгадану акцію.

Медіавіконце: Вікіпедія і вікіпедисти.
Виконуємо домашнє завдання
Працюємо за підручником – с. 106. Прочитти інформацію про Вікіпедію. Скласти 2-3 запитання за змістом статті. Прикріпити до дошки Галерея творчості 4-Б класу
Або, підручник с.106. Прочитати інформацію про Вікіпедію. Дізнатися про три «плюси» й три «мінуси» використання Вікіпедії. Прикріпити до дошки Галерея творчості 4-Б класу

Немає коментарів:
Дописати коментар