КЗ "ЗЗСШІ № 7 І-ІІ ст." ,

вівторок, 10 січня 2023 р.

Завдання до дистанційного навчання на 11.01.2023


         
          11 січня   2023   







Інформаційна година «Міжнародний день «дякую»












День «дякую»

Міжнародний день «дякую» (International Thank You Day)

Відзначається: щороку 11 Січня

Щороку 11 січня відзначають Міжнародний день «дякую» (International Thank You Day). Ініціаторами цього доброго та світлого свята є такі найбільші міжнародні організації, як ЮНЕСКО та ООН. Природно, що основною метою створення Дня «дякую» є боротьба з невіглаством та грубим ставленням. Вперше його святкували 1994 року.

Погодьтеся, що слово «дякую» - це найпростіший вислів подяки. Вперше воно було зафіксовано у словнику-розмовнику, виданому в Парижі в 1586 році.

На превеликий жаль, ми часто забуваємо дякувати оточуючим, тримаючи свою подяку в собі. Не треба цього робити! Просте слово «дякую» напевно підніме настрій людині, яка зробила чи сказала Вам щось приємне. До речі, діти починають усвідомлено дякувати з шести років. На наш погляд, вимовляє людина «дякую» автоматично або усвідомлено повністю залежить від виховання.

Від слова «дякую» всім стає світліше, сонце більше посміхається і справи добрі відбуваються. Насправді доведено, що слова подяки позитивно впливають на людину, на її емоційний стан тарозумову діяльність. Вважається, що людину нездатну говорити «дякую» зробити щасливою просто неможливо.

Люди, які вміють щиро дякувати і легко приймають слова вдячності – не обов'язково мають більше, ніж інші, але вони справжні щасливчики. Замість невдоволення долею, обставинами, оточенням вони помічають благословення і дякують життю за все, що мають.


  


Знайди повід для подяки



Відеозапис хвилинки спілкування, години читання.


Година читання. В. Сухомлинський «Сонячний день взимку» Л Костенко «Синички на снігу»



Математика
Зимова математика: завдання для дітей на додавання і віднімання в межах 100 і цікава зимова розмальовка


Українська мова
Тренувальні вправи на визначення та добір прикметників: завдання на ознаки предметів


ЯДС
Загадки-зиминки Наталії Гуркіної

ОБЖД

Руханка під пісню Dzidzio. Зимова казка

Немає коментарів:

Дописати коментар